Your Cart: 0 items 0
Všetko, čo potrebujete, nájdete u nás.

Chyťte sa aj vy do siete internetu.

Spoločnosť VOSPOL, s.r.o. bola založená v roku 1996 a od tej doby pôsobí v oblasti IT a služieb s tým spojených. Telekomunikačná sieť, ktorú dnes VOSPOL, s.r.o. prevádzkuje, pozostáva zo siete rádiových vysielačov navzájom prepojených bezdrôtovými spojmi vo voľnom, ale aj licenčnom pásme. Začiatky jej výstavby siahajú do roku 2003, kedy spoločnosť začala poskytovať svoje služby v oblasti pripojenia koncových užívateľov internetu. Svoje služby poskytuje na území okresov Svidník, Stropkov a Medzilaborce.

Nároky na sieť sa stupňujú a preto sa zvyšuje potreba o čo najlepšie využitie frekvenčného spektra. Rastie potreba používania zariadení s vyššou prenosovou rýchlosťou a zároveň zariadení s lepšou smerovou charakteristikou. Nepretržite sa realizuje modernizácia celej siete. Naším cieľom je poskytovať služby v čo najvyššej kvalite a primeranej cene. Našou najväčšou odmenou je spokojný zákazník.

Hodnotenia

Povedali o nás

Mám od nich internet už dlhšie.. mala som starší wifi router aj taký ten zosilňovač do zásuvky, extender. Začal mi vypadávať net aj niekedy išiel pomaly. Vo Vospole mi povedali, že to robí ten repeater. Ponúkli mi mesh wifi Deco zariadenia a teraz už ide super bez výpadkov, aj signál mám po celom dome. Som veľmi spokojná!

Katarína H.

Internet od Vospolu mam uz kopec rokov a som spokojny. Stabilne a rychle pripojenie. Mal som problem s wifi po dome, ale to vsak nebol problem Vospolu. Poradili mi kupit Mesh-Wifi zariadenia a teraz mam signal aj na dvore.

Vlado B.

Internet od VOSPOL využívam už niekoľko rokov. Počas môjho používania neboli žiadne výpadky, čo je super!

Martin F